Lena Linderholm färglitografi

166435

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm, oramad

Lena Linderholm färglitografi
Budhistorik (9 bud)
599069
600548
599069
597433
597433
500

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.