Peter Dahl färglitografi

166434

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 60x87 cm, oramad

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (9 bud)
597429
1 400
598212
1 400
597429
1 300
595139
595139

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.