Jan Håfström litografi

166430

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, 71x60 cm, oramad

Jan Håfström litografi
Budhistorik (20 bud)
609674
3 200
609676
609674
2 800
609589
2 600
607950
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.