Jan Håfström färglitografi

166429

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, 71x60 cm, oramad

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (25 bud)
600566
3 600
600570
3 400
600566
3 200
600569
600566
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.