M Pyk färglitografi

166428

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5; oramad

M Pyk färglitografi
Budhistorik (8 bud)
597424
950
604942
900
597424
850
604940
597424
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.