M Pyk litografi

166426

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5; oramad

Konst, Grafik, Stockholmiana

M Pyk litografi
Budhistorik (11 bud)
599114
597422
597422
750
596302
700
596302
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.