M Pyk färglitografi

166425

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5; oramad

M Pyk färglitografi
Budhistorik (5 bud)
597420
750
594005
700
594005
650
597329
600
594005

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.