M Pyk färglitografi

166423

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5; oramad

M Pyk färglitografi
Budhistorik (15 bud)
599804
1 400
600326
1 300
599804
597416
597074

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.