Spelbord

166421

SPELBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, höjd 78, 88x42 cm

Smärre fanérskador

Spelbord

Budhistorik (6 bud)
600561
550
599040
500
593602
450
593602
599038

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.