Oljemålning 1800-tal

166420

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, 71x93 cm

Dubblerad, färgbortfall, renoverad

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
605687
8 000
605684
7 600
605683
7 200
605682
6 200
605680
5 200

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.