Oidentifierad konstnär oljemålning

166419

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, otydligt signerad, olja på pannå, 22x16 cm

Slitage längs ram

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
596804
593514
750
593514
700
593457
650
593457
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.