Vas Edvin Ollers

166415

VAS, tenn, stämplar Edvin Ollers 1950, höjd 42 cm

Smärre skador

Diverse

Vas Edvin Ollers

Budhistorik (12 bud)
599915
599376
599911
599376
850
591490

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.