Jan Håfström komposition med fragment

166406

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): "Komposition med fragment" (diptyk), signerad och daterad Jan Håfström -87, blandteknik, vardera 138x98 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
599898
2 400
598500
595993
594786
550
594458
500

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
19 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.