Helene Herslow oljemålning

166402

HERSLOW, Helene (1875-1944): Stilleben, olja på duk, signerad och daterad 1912, 57x111 cm, uppfodrad

Höger kortsida med veck i duken

Konst, Måleri

Helene Herslow oljemålning

Budhistorik (8 bud)
599889
599704
598714
598713
950
598034
600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.