Golvur med intarsia 1800-tal

166401

GOLVUR med intarsia, ek, Värmland 1800-tal, två lod medföljer, bredd 61 cm, nyckel finns

Defekt pendel, sprickor och slitage

Golvur med intarsia 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
600535
599228
2 800
600534
2 600
599228
2 400
600533

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.