David Murray oljemålning

166396

MURRAY, David (1849-1933), tillskriven, Landskap, signerad David Murray, olja på duk 26x46 cm

Konst, Måleri

David Murray oljemålning

Budhistorik (1 bud)

595162
2013-01-16 19:50:00

2013-01-20 kl 21:45
Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.