Miniatyrmålning Folier

166392

MINIATYRMÅLNING, 1800-tal, napoleonkrigare, signerad Folier, blandteknik, 9,5x13,5 cm

Konst, Måleri

Miniatyrmålning Folier

Budhistorik (29 bud)
598494
5 200
599757
5 200
598494
3 600
598219
3 400
597857
3 200

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.