Acke åslund krita

166389

ÅSLUND, Acke (1881-1958): Hästar i skogen, signerad och daterad A Å 1948 Vindö juli, krita, 53x47 cm

Konst, Måleri

Acke åslund krita

Budhistorik (23 bud)
599860
4 400
599462
4 200
599858
4 200
599462
3 800
599309
3 600

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.