Nils Asplund oljemålning

166381

ASPLUND, Nils (1874-1958): Norrländskt landskap, signerad och daterad Nils Asplund 1946, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Nils Asplund oljemålning

Budhistorik (10 bud)
599871
2 800
596976
2 600
595266
2 400
596975
2 400
595266

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.