Orientmatta Kaukasus

166379

ORIENTMATTA, Kaukasus, antik, ca 140x120 cm

Skador, slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta Kaukasus

Budhistorik (12 bud)
599855
598905
1 400
598865
1 300
598860
598860

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.