Soffbord

166378

SOFFBORD, på hjultrissor, delvis björkfaner,1940-tal, höjd 52, 58x58 cm

Ytskador

Soffbord

Budhistorik (1 bud)

598749
2013-01-19 21:51:34

2013-01-19 kl 22:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.