Birgit Forssell oljemålning

166371

FORSSELL, Birgit (född 1909): Båtar i hamn, signerad och daterad B Forssell 1941, olja på duk, 46x54 cm

Konst, Måleri

Birgit Forssell oljemålning

Budhistorik (6 bud)
598776
500
598654
450
598775
450
598654
598214

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.