Spegel 1800-tal

166369

SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal, bronserad, höjd 62, bredd 33 cm

Smärre skador

Speglar

Spegel 1800-tal
Budhistorik (21 bud)
598487
598535
598487
1 900
598533
1 800
598487
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.