Johannes Snellman oljemålning

166368

SNELLMAN, Johannes (1901-75): Åda, signerad J Snellman, olja på pannå, 32x48 cm

Konst, Måleri

Johannes Snellman oljemålning

Budhistorik (11 bud)
598131
4 600
598766
4 400
598131
4 200
598734
598131
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.