Biblioteksstege

166367

BIBLIOTEKSSTEGE, engelsk stil, fällbar, mahogny och läder, 1900-tal, totalhöjd 72 cm

Slitage

Biblioteksstege

Budhistorik (34 bud)
598464
5 200
598773
5 000
598464
4 800
598771
4 600
598464
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.