Alexander Langlet oljemålning

166365

LANGLET, Alexander (1870-1953): Domherrar, signerad o daterad Alex. Langlet 38, olja på duk, 45x38 cm

Konst, Måleri

Alexander Langlet oljemålning

Budhistorik (15 bud)
598552
3 200
598486
598401
2 800
598390
2 600
598386
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.