Hans Osvald Larsson oljemålning

166361

LARSSON, Osvald (1915-1973): Blomsterstilleben, signerad HOL (Hans Osvald Larsson), olja på pannå, 34x27 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
598652
597950
750
598651
750
597950
592964

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.