Madeleine Pyk oljemålning

166360

PYK, Madeleine (född 1934): "Saxofisten", signerad M Pyk, olja på duk, 45x47 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (16 bud)
598790
12 000
598786
11 500
598785
10 500
598784
10 000
598783
8 600

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.