Jacob Dahlgren färgetsning

166356

DAHLGREN, Jacob (född 1970): Komposition i grönt, signerad och numrerad 29/35, färgetsning, bladstorlek 45x45 cm

Jacob Dahlgren färgetsning

Budhistorik (19 bud)
598721
598447
1 400
598447
1 300
598451
598447

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.