Fritiof Schüldt oljemålning

166354

SCHÜLDT, Fritiof (1895-1978): Bergslandskap, signerad Schüldt, olja på duk, 46x55 cm

Konst, Måleri

Fritiof Schüldt oljemålning

Budhistorik (4 bud)

599729
599388
595271
591863

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.