Aramis Ney blandteknik

166352

NEY, Aramis (född 1943): Komposition, signerad och daterad -86, blandteknik, 34x49 cm

Smärre pappersskador

Konst, Måleri

Aramis Ney blandteknik

Budhistorik (4 bud)

593812
450
591248
591140
590629

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.