Paul Osipow färgetsning

166344

OSIPOW, Paul (Finland, född 1939): Komposition, signerad och daterad P Osipow -01, 3/35, färgetsning, 27x39 cm

Paul Osipow färgetsning
Budhistorik (3 bud)

598718
598698
592716

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.