Richard Ryan färgserigrafi

166337

RYAN, Richard (född 1974): "Village cigars" ur "Manhattan in Fashion", signerad och numrerad Ryan, AP, färgserigrafi, 48x62 cm

Richard Ryan färgserigrafi
Budhistorik (16 bud)
598671
1 800
598660
1 700
598621
1 600
598616
598619
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.