Claes Oldenburg gips

166330

OLDENBURG, Claes (USA, född 1929): Wedding Souvenir, otydlig stämpel, gips, höjd 15, längd 17 cm;
PROVENIENS: Galerie Burén, Stockholm

Skador

Konst, Skulptur

Claes Oldenburg gips

Budhistorik (6 bud)
599865
599825
599385
500
598745
592501

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.