Axel Linus oljemålning

166317

LINUS, Axel (1885-1980): Vintermotiv, signerad och daterad A Linus 10, olja på pannå, 29x38 cm, inramad utställningsaffisch medföljer

Konst, Måleri

Axel Linus oljemålning

Budhistorik (5 bud)
598368
596106
594856
592503
592130

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.