Litografi 1800-tal

166313

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Första hemkomsten, litografi, 42x52 cm

Litografi 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
598646
700
593450
650
598645
600
593450
550
598644
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.