Axel Borg oljemålning

166312

BORG, Axel (1847-1916): Porträtt av ryttmästaren Reinhold M Swartling, signerad, olja på duk, 49x34 cm; med påskrift: "Till mina kära vänner Reinhold och Stina Swartling 1906"

Konst, Måleri

Axel Borg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
597816
3 400
597567
3 200
596034
591310
2 800
590282
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.