Pospisil oljemålning

166310

POSPISIL, Jan Bohumil (1898-1968): Kustmotiv, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, 38x55 cm

Konst

Pospisil oljemålning

Budhistorik

2013-01-19 kl 19:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.