F Thieme oljemålning 1800-tal

166303

THIEME, F (1800-tal): Kvinnoporträtt, signerad och daterad F. Thieme Dresden 1874, olja på duk, 65x52 cm

Skada, färgbortfall

Konst, Måleri

F Thieme oljemålning 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
598522
8 000
598519
7 600
598517
7 000
598515
4 200
598391

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.