Oidentifierad konstnär 1700-tal

166300

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Figurscen, olja på duk, 59x76 cm

Lagning, dukskador

Konst, Måleri

Budhistorik (15 bud)
598380
6 400
593745
6 200
598379
6 200
593745
5 800
593446
5 600

Slutpris SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.