Parfymflakong

166299

PARFYMFLAKONG, glas och med förgyllda silverbeslag, propp i form av Amor, 1800-tal, i originaletui

Glasets överdel med skador, propp troligen ej ursprunglig

Silver, Diverse

Parfymflakong

Budhistorik (3 bud)

597278
550
594038
593974

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.