CF Reuterswärd grafik

166291

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (2) "3-3", signerad och numrerad 15/25, färglitografi, bladstorlek 48x38 cm samt etsning, monogramsignerad CFR, 5/25, bladstolek 54x40 cm; 1 oramad

CF Reuterswärd grafik

Budhistorik (3 bud)

597673
597630
597449

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.