Byrå mahogny

166290

BYRÅ med sarg, mahogny, beslag i mässing, 1950/60-tal, höjd 90, 64x40 cm, nycklar finns

Ytskador

Byrå mahogny

Budhistorik (6 bud)
598287
1 700
595957
1 600
598284
1 600
595957
594881

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.