Edelmann litografi

166289

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad och numrerad 115/150, färglitografi, bladstorlek 85x60 cm; oramad

Edelmann litografi
Budhistorik (9 bud)
592377
850
599848
592377
750
599847
700
592377
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.