Edelmann litografi

166287

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad och numrerad 5/99, färglitografi, bladstorlek 61x87 cm; oramad

Edelmann litografi
Budhistorik (10 bud)
602716
602682
602682
950
600319
900
602680
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.