Edelmann litografi

166284

EDELMANN, Yrjö (född 1941): (2) Kuber, signerade och numrerade 2 resp 104/175, färglitografier, bladstorlek 62x45 cm vardera; oramad

1 blekt

Edelmann litografi

Budhistorik (10 bud)
598345
1 600
597842
598339
597842
590458

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.