Edelmann litografi

166283

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad och numrerad 2/150, färglitografi, bladstorlek 85x60,5 cm; oramad

Edelmann litografi
Budhistorik (10 bud)
597503
1 400
597498
1 300
597401
590466
597398

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.