Figurin i ben Kina

166281

FIGURIN, ben, Kina, fiskare med fisk, 18/1900-tal, signerad på undersidan, höjd 11 cm

Lagningar, skador, saknar metspö

Orientaliskt, Skulptur

Figurin i ben Kina

Budhistorik (1 bud)

590472
2013-01-12 13:51:40

2013-01-18 kl 22:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.