Edelmann litografi

166280

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Absolut Kurant, signerad och numrerad 84/199, färglitografi, bladstorlek 91x64 cm; oramad

hanteringsveck

Edelmann litografi
Budhistorik (5 bud)
610430
610065
609981
500
609838
609319

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.