Yrjö Edelmann litografi

166279

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Absolut Kurant, signerad och numrerad 85/199, färglitografi, bladstorlek 91x64 cm; oramad

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (8 bud)
597172
597562
597172
1 800
592738
1 700
592738

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.